• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • MelonApp azonosító: 8540
  • Kategória: IT, fejlesztési vezető

Melon HR Technology Kft.

IT Team Lead-et keresünk agilis csapatunk élére!

Rólunk röviden: jelenlegi projektünk egy webes ticketing rendszer (Redmine) fejlesztése, mellyel egy nagyvállalati folyamatvezérlést támogatunk 2021 óta (új feature-k jönnek be folyamatosan legalább 2023 nyaráig, nem legacy kódba kell fejleszteni).

Feladatok
– Fejlesztési folyamat koordinálása, rövid távú feladatok megtervezése
– Csapat munkájának tervezése, feladatok delegálása és visszaellenőrzése
– Szakmai támogatás nyújtása a csapattagok részére, mentorálás
– Visszajelzés adása a csapattagoknak munkájáról, a későbbiekben aktív részvétel az értékelésükben
– Teszt release és minőségbiztosítási feladatok
– REST API fejlesztése
– SPA fejlesztésében előre elkészített design alapján
– Architektúra és adatbázis séma tervezése
– 3rd-party komponensek / API – k integrálása

Elvárások
– .NET Core, Entity Framework, SQL, Angular technológiák ismerete és ezen technológiákban szerzett 3+ év tapasztalat valós piaci/közigazgatási projekteken
– Webfejlesztési ismeretek
– Piaci/közigazgatási szoftverfejlesztési projekten csapatvezetésben és szakmai mentorálásban szerzett releváns (2+ év) tapasztalat
– Rendszer szemléletű gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó képesség
– Szívesen foglalkozol emberekkel, de mellette szeretsz aktívan kódolni is
– Szívesen koordinálod és delegálod a feladatokat csapatnak, nem okoz gondot a pull requestek átnézése sem
– Tapasztalat architektúra tervezésben, és ebbe szívesen bevonódnál nálunk is

– Előny, ha ügyfélkommunikáció/ ügyféligény formálásában is részt vettél korábban

Amit ajánlunk
– Versenyképes bérezés
– Modern munkahelyi környezet és berendezések
– Fejlődési lehetőség
– Munkánkat 11.kerületi új irodánkból vagy otthonról végezzük (mindenkire rábízzuk, hogy mennyit szeretne HO-ban lenni)
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
1112