• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • MelonApp azonosító: 8315
  • Kategória: Ingatlanértékesítő

Dobi Viktória

Rugalmas munkaidő?
Kiemelkedő jövedelem?
Karrier?
Folyamatos fejlődés?
Ha a fentiek közül bármelyik is fontos neked, a legjobb helyen jársz!

Építsd a karriered, érezd jól magad, és mindezt tedd átlag feletti jövedelemért!
Lehetsz pályakezdő, tapasztalt értékesítő vagy új kihívást kereső.

Szeretnél még idén váltani?
Jelentkezz és találkozzunk egy kötetlen beszélgetés erejéig!

Feladatok
– Használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése
– Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
– Ügyfelekkel való kapcsolattartás
– Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
– Saját ügyfélkör teljes körű menedzselése

Elvárások
– Legalább középfokú végzettség
– Nyitott személyiség, bizalomkeltő személyiség
– Kiváló fogalmazó – kommunikációs készség

Előnyök
– Értékesítési területen szerezett tapasztalat
– Ingatlanközvetítő OKJ vizsga

Amit ajánlunk
– Stabil vállalati háttér
– Rugalmas munkaidő
– Szakmai fejlődési lehetőség
– Fiatalos, lendületes csapat
– Versenyképes jövedelem
– Vállalkozó
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
1101