• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • MelonApp azonosító: 7460
  • Kategória: Karbantartó, Szervizes

Melon HR Technology Kft.

Gépész karbantartó szerelőt keresünk Budapestre, változó helyszíneken való munkavégzésre! Leendő kollégánknak felelősséggel és kihívásokkal teli munkakört kínálunk, valamint kiemelkedő juttatási csomagot!

Feladatok
– Adott létesítményhálózathoz kapcsolódó, VÁLTOZÓ helyszíneken történő karbantartási és javítási feladatok ellátása az adott régió vezetőjével leegyeztetett karbantartási terv és ellenőrzési lapok, valamint az elektronikus munkalapok alapján
– A karbantartott eszközökhöz, berendezésekhez, rendszerekhez, valamint az üzemeltetett létesítményekhez kapcsolódó eseti hibaelhárítás a központi diszpécser szolgálat által tett bejelentés, valamint az elektronikus munkalap alapján
– A hibaelhárítási, karbantartási munkák során felhasznált anyagokkal, eszközökkel történő naprakész elszámolás, elektronikus munkanyilvántartás vezetése
– Közreműködés az anyagbeszerzésben
– Részvétel a kisebb szerelési munkákban

Elvárások
– Szakmunkás bizonyítvány (víz-gáz-fűtés szerelő/gépész)
– B kategóriás jogosítvány
– Ritkán készenlét vállalása
– Önállóság
– Precíz pontos munkavégzés
– Alkalomszerű túlmunka lehetőség

Előnyök
– Karbantartói tapasztalat
– Jártasság épület üzemeltetésben, hálózat üzemeltetésben

– Bejelentett jövedelem, biztos munkahely, kiszámítható, heti 40 órás munkarend
– Cafeteria, kiemelkedő béren kívüli juttatások
– Professzionális gép- és eszközpark
– Jól kialakított anyagkészlet raktár
– Munkaruha, céges telefon
– Folyamatos szakmai továbbképzések igény szerint
– Betanítás, átképzési lehetőség igény szerint
– Régóta állandó csapat
– Szakmai kihívások
– Stabil, hosszú távú munka
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
1117 Budapest