• Teljes munkaidő
  • Beremend
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • MelonApp azonosító: 7346
  • Kategória: Gépészmérnök

Melon HR Technology Kft.

Hazánk egyik legnagyobb építőanyag-gyártója cégének Beremendi telephelyére keresünk Junior/Pályakezdő Gépészmérnök
kollégát!

Feladatok
– Cementgyártás technológiájának, valamint a DDC cement-, betontermékeinek megismerése
– Cement ipari gépek/berendezések karbantartás/beruházás menedzsment
– A cég cementüzletágának megismerése, a termeléshez és karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok elsajátítása a gyakorlatban
– Fejlesztés menedzsment
– Stratégia alkotás
– Költség menedzsment

Elvárások
– Középszintű angol nyelvtudás (B2 szint)
– Pályakezdők vagy egyetemista utolsó éves hallgatók jelentkezését is várjuk

Előnyök
– Gépészmérnök vagy bármilyen mérnöki végzettség

Amit ajánlunk
– 13. havi fizetés
– Rugalmas bérezés
– Cafeteria
– Egészségügyi biztosítás
– Albérlettámogatás
– Tanulmányok támogatása
– Megemelt munkába járási támogatás
– Laptop és telefon magánhasználatra is
– Ingyenes céges buszok
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
7827 Beremend