• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Programozó, Fejlesztő

OnForge Kft.

Nemzetközi csapatunkba keresünk új mid level backend engineer pozícióra. Egy egészségügyi alkalmazást fejlesztő ügyfelünket támogatjuk a fejlesztésben, tervezésben, egy nem mindennapi felhasználási területre. Itt a helyed, ha érdekel a domain, egy Serverless + Typescript stack és egy jó kis csapat!

Feladatok
– Backend funkciók tervezésében, implementálásában való részvétel
– Szoftvertesztelési folyamat támogatása
– Mentorálás, junior kollégák segítése
– Agilis módszertannak megfelelő rendszeres tervezési és egyéb meetingeken történő részvétel

Elvárások
– Megoldásorientált szemlélet

Előnyök
– Frontend technológiákban szerzett tapasztalat
– DevOps vagy CI/CD ismeretek
– Kubernetes, AWS tapasztalat

Amit ajánlunk
– Full remote munkavégzés
– Izgalmas projektek, fejlődési lehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1119 Budapest