• Teljes munkaidő
  • Nagytarcsa
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Rendszerintegrátor

Gloster Networks Kft.

Csatlakozz a Gloster dinamikusan fejlődő Rendszerintegrációs üzletágához Hálózati rendszermérnök pozícióba!

Feladatok
– Különböző hálózati és IT biztonsági rendszerek tervezése és helyszíni telepítése közép és nagyvállalati ügyfeleinknél valamint ezek távoli üzemeltetése
– A Gloster Rendszerintegrációs üzletágához tartozó hálózati megoldások tervezése, implementálása és üzemeltetése
– Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
– Bejövő hibajegyek megoldása SLA-n belül
– Együttműködés a többi senior kollégával, szükség esetén a junior kollégák szakmai támogatása, mentorálása

Elvárások
– 3-5 év szakmai tapasztalat IT biztonsági és hálózati megoldások tervezésében és bevezetésében
– Szeretsz tanulni, fejlődni, nem a sok éves állóvízben érzed igazán jól magad
– Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni
– Nyitott vagy ügyfeleink kérdéseire, problémáira, azaz a „Hogyan oldjuk meg?” szemlélet jellemez (szemben a „Miért nem lehet megoldani?” gondolkodással)
– B kategóriás gépjárművezetői engedély

– Cisco, Sophos, Fortinet, Palo Alto vagy Aruba gyártók termékeinek ismerete
– Ha rendelkezel a fenti gyártóknál szerzett certifikációval, vizsgával
– Kifejezett előnyt jelent Cisco ISE tapasztalat és/vagy Linux rendszer tapasztalat
– Ha van tapasztalatod Flowmon rendszerekkel

– Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, melyhez versenyképes alapfizetés + bónusz lehetősége is társul
– Céges autó lehetősége
– Home office lehetősége
– Gyártói minősítések megszerzése céges támogatással
– Saját IT labor használata
– Fiatalos, lelkes, de leginkább együttműködő CSAPAT
– Családbarát munkahely és a Gloster közösség ereje
– Hibrid munkavégzésben
– Bejárási támogatás (30Ft/km)
– Szakmai Képzések
– Gyümölcsnap, korlátlan kávé:)
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2142 Nagytarcsa, Hibrid