• Teljes munkaidő
  • Győr
  • Kategória: Könyvelés

Újház Informatikai Kft.

Az ország meghatározó építőanyag kereskedelmi cégcsoport központja keresi új munkatársát Főkönyvelő helyettes munkakörben!

Feladatok
– A szervezet számviteli folyamatainak rendszerben történő összehangolása
– A könyvelési csoport munkájának koordinálása, szervezése, felügyelete
– A csoportba tartozó társaságok könyvelési feladatainak koordinálása, ellenőrzése, támogatása
– Havi, negyedéves és éves zárásokban való részvétel
– Éves beszámolók összeállítása
– Adóbevallások elkészítésének koordinálása
– A társaságok konszolidációs munkafolyamatainak előkészítése
– Könyvvizsgálatokon, adóhatósági és egyéb hatósági ellenőrzésekben való aktív közreműködés
– A jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
– Főkönyv és analitika folyamatos egyezőségének fenntartása, az előírt határidők szerinti egyeztetése, eltérések kivizsgálása
– Belső szabályzatok betartása és betartatása a területen
– Jelentések, riportok, kimutatások és statisztikák készítése
– Társterületekkel való szoros együttműködés

Elvárások
– Felsőfokú közgazdasági (főiskolai vagy egyetemi) végzettség
– Mérlegképes könyvelői és/vagy adótanácsadói vizsga
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
– Vállalatirányítási és könyvelői programok ismerete
– Min. 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett vezetői gyakorlat
– Kiváló szervező- és irányítói képességek
– Kimagasló precizitás és rendszerszintű gondolkodás
– Gyors alkalmazkodóképesség, határozottság és döntési képesség
– Kiváló kommunikációs és együttműködő képesség
– Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
– Proaktivitás, gyakorlatias szemlélet
– Terhelhetőség

– Havonta fix bér mellett évente egy alkalommal teljesítmény bónuszra lehetsz jogosult, megfelelő eredmény elérése esetén
– Hozzájárulunk pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz
– Elsődleges munkavégzési helyed a győri modern felújított épületünk lenne, ahol a napi kávédról, teádról gondoskodunk
– Heti egy nap home office-t igényelhetsz, ehhez szükséges eszközöket biztosítunk
– Dinamikus és támogató munkahelyi környezet
– Szakmai fejlődési lehetőségek
– Stabil és növekvő vállalat
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 9000 Győr