• Teljes munkaidő
  • Szentgotthárd
  • Kategória: Villanyszerelő

Vossen Frottier Kft

Szentgotthárdi termelőüzem keres új kollégát villanyszerelő / elektromos karbantartó pozícióra!
Nagy múltú cég, összetartó csapattal, alapfizetésen felüli juttatásokkal.

Feladatok
– Varró automaták, hímzőautomaták, csomagológépek, és egyéb termelő berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, karbantartási, gépjavítási feladatok elvégzése
– Általános gépészeti, karbantartási feladatok ellátása
– Épületgépészeti karbantartások elvégzése
– Megelőző karbantartások a karbantartási tervnek megfelelően
– Az elvégzett feladatok dokumentálása a kialakított informatikai rendszerben
– Folyamatos részvétel a fejlesztési projektekben

Elvárások
– Középfokú szakirányú végzettség
– Min. 3 év gyakorlat karbantartási területen
– Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
– Precíz, csapatorientált munkavégzés
– Számítógépes ismeretek (Word, Excel, internet, stb.)

Előnyök
– Targonca vezetői jogosítvány
– Német nyelv ismerete

Amit ajánlunk
– Tapasztalattól függően az alapbér: bruttó 400-650.000 HUF
– Délutános műszak pótlék: +20 %
– Éjszakás műszak pótlék: + 30%
– Prémium: ha elérik a mennyiségi és minőségi kritériumokat: bruttó 1500 Ft/nap
– Jelenléti prémium
– Lakhatási támogatás (személyes egyeztetést követően)
– Útiköltség térítés
– Betanulási idő
– Oktatások, képzések
– Környezeti ártalmaktól mentes munkakörnyezet
– Extra vásárlási lehetőség a cég termékeiből
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 9970 Szentgotthárd