• Teljes munkaidő
  • Miskolc
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Festő, Mázoló

PM-Energo Kft.

Valóban dolgozni akarsz, és nem ijedsz meg a kétkezi munkától?
Esetleg pályakezdő vagy és tényleg szakmai tapasztalatot akarsz?
Mindemellett kiszámítható, fix és pontos fizetést szeretnél?
AKKOR JELENTKEZZ HOZZÁNK FESTŐ ÉS BURKOLÓ MUNKAKÖRRE!

Feladatok
– Szakipari munkálatok (festés, burkolás) elvégzése kisebb-nagyobb építkezéseken

Elvárások
– Elvárt végzettség: festő, burkoló
– Felelősségteljes minőségi munkavégzés önállóan és csapatban is egyaránt
– Munkabiztonsági követelmények betartása
– Munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása
– Rugalmas hozzáállás
– Józan életmód

Előnyök
– Releváns szakmai tapasztalat
– Miskolci vagy közvetlen környéki lakóhely (30 km körzeten belül)
– Érvényes gépjárművezetői engedély (B kategória)

– Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér, pontos fizetés
– Versenyképes jövedelem
– Teljesítmény alapú év végi jutalmazás
– Kiváló munkakörülmények, korszerű munkaeszközök, munkaruházat, munkavédelmi eszközök
– Többségében miskolci vagy közvetlen környéki munkavégzés, munkaidő: H-P 7.00-16.00
– Munkába járás támogatása (megállapodás szerint)
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 3500 Miskolc