• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Programozó, Fejlesztő

CTO Solutions Kft.

A CTO Solutions Kft. az Inter-Computer Csoport tagja több mint 30 éve a hazai piacon működő, az egyik legnagyobb rendszerintegrátor cégcsoport, aki széleskörű informatikai szolgáltatásokat biztosít ügyfelei számára.

Rendkívül összetartó, erős, motivált, lelkes csatunkba keresünk kollégát, akinek fontos, hogy egy támogató, segítő közösség része legyen, ahol a munka is öröm és kihívás.

Feladatok
– Az üzleti igények alapján keletkező szolgáltatás és rendszerváltoztatások tervezése
– Funkcionális, adatmenedzsment és integrációs igények felmérése
– Architektúra tervezés
– Proof of concept, pilot megoldások tervezése
– HLD készítése
– IT rendszerek konszolidációs lehetőségeinek felmérése, javaslatok megfogalmazása
– Rendszerintegrációs megoldások elemzése, tervezése
– A projektben leszállított informatikai fejlesztések szakmai minőségbiztosítása
– Beszállítókkal, fejlesztőkkel, ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartás a fejlesztési projektekben

Elvárások
– Felsőfokú szakirányú (informatikai/műszaki) végzettség
– Középfokú angol nyelvtudás
– Új technológiák elsajátítása iránti ambíció, kezdeményezőkészség
– Megoldás-orientált szemlélet

Előnyök
– Architektúra modellező eszközök ismerete
– TOGAF vizsga
– Tárgyalóképes angol nyelvtudás
– Több iparág ismerete

Amit ajánlunk
– Versenyképes jövedelem
– Fejlődési lehetőség
– Folyamatok szakmai képzések
– Vidám, lendületes, támogató csapat
– Rendszeres csapatépítés
– Kihívást jelentő projektek
– Hybrid (nagymértékben távmunka, illetve alkalmanként a budapesti irodában személyesen)
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1085 Budapest