• Teljes munkaidő
  • Ócsa
  • Kategória: Villanyszerelő

E. and S. plus E. Kft.

30 éve stabilan működő cég fix, hosszútávú munkalehetőségre keresi új villanyszerelő kollégát napelemek telepítésére és egyéb karbantartási feladatok elvégzésére!

Feladatok
– Napelem rendszerek telepítése, karbantartása
– Elektromos hibák felderítése és elhárítása
– Üzemzavar behatárolása, hibaelhárítása
– Általános karbantartási feladatok

Elvárások
– Precíz, önálló munkavégzés
– B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
– Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyök
– Hasonló területen szerzett tapasztalat
– Azonnali munkakezdés

Amit ajánlunk
– Munkaruha és védőfelszerelés
– Bejárás támogatás vagy céges járat
– Bejelentett munkaviszony
– Fizetett túlóra lehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2364 Ócsa