• Teljes munkaidő
  • Pécs
  • Kategória: Elemző, Tanácsadó

Melon HR Technology Kft.

Pécsett működő középvállalkozás a hatékonyság növelése érdekében a szervezeti struktúrák, módszerek, rendszerek és eljárások vizsgálatára, azok javítására alkalmas szakembert keres.

Feladatok
– a meglévő rendszerek, folyamatok és struktúrák elemzése és értékelése
– megbeszélések folytatása a meglévő rendszerekről a szervezet dolgozóival, a folyamatok figyelemmel kísérése
– a munkafolyamatok felülvizsgálata a már működő és a tervezett módszerek és eljárások (pl. adminisztratív és irodai eljárások) elemzésével
– gyengeségek, hibás folyamatok azonosítása
– javaslatok készítése a módszerek és eljárások felülvizsgálatára, a munkafolyamatok módosítása, a munkakörök átalakítása és a szervezeti problémák megoldására való törekvés
– a jóváhagyott javaslatok megvalósításának elősegítése
– vállalati stratégia, az elérendő cél meghatározása

Elvárások
– kiváló kommunikációs készség
– ambíciózus személyiség
– rendszerszemlélet
– közgazdász vagy mérnök végzettség, Msc. vagy afeletti kvalifikációs szint

Előnyök
– hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
– teljes munkaidős állás, alkalmazotti jogviszony
– versenyképes fizetés, megegyezés alapján
– SZÉP kártyára történő cafeteria juttatás
– igény esetén szálláslehetőség
– rugalmas munkaidő, alkalmanként home office munkalehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 7624 Pécs