• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Programozó, Fejlesztő

denxpert EHS&S software Kft.

Folyamatosan innováló, dinamikusan fejlődő vállalat fiatalos, lendületes csapatába, home office lehetőséggel keres új kollégát full-stack fejlesztő pozícióra!

Feladatok
– Webes alkalmazások fejlesztése, tesztelése és karbantartása Angular (frontend) és C# (backend) használatával
– Együttműködés a többfunkciós csapatokkal az új funkciók meghatározása, tervezése és szállítása érdekében
– Alkalmazások optimalizálása a maximális sebesség és skálázhatóság érdekében
– A UI/UX-tervek technikai megvalósíthatóságának biztosítása
– Hibaelhárítás és hibakeresés
– Aktív részvétel a code review-kon, a folyamatos fejlődés elősegítése
– SCRUM – developer szerepkör megélése
– Szoftvertesztelési folyamat támogatása
– Új technológiák kutatásában való közreműködés

Elvárások
– Önálló és csapatban történő munkavégzés
– Megoldásorientált szemlélet
– Tapasztalat a verziókezelő rendszerekkel (pl. Git) kapcsolatban
– Kiváló problémamegoldó készség és figyelem a részletekre
– Hatékony időbeosztásra való képesség
– Magabiztosság Angular-ban és C#-ban
– Agilis szemléletmód
– HTML5 és CSS3 alapos ismerete

Előnyök
– DevOps vagy CI/CD ismeretek
– Adatbázis-technológiákban tapasztalat (pl. SQL Server, PostgreSQL).
– EHS&S terület és a kapcsolódó szoftvermegoldások ismerete

Amit ajánlunk
– Izgalmas projektek, fejlődési lehetőség
– Versenyképes fizetés
– Heti 1 nap az irodában, 4 nap home office
– Nagyszerű csapat, menő, modern iroda budai panorámával
– Képzéseken, konferenciákon való részvétel
– Valódi felelősség és kihívások egy gyorsan fejlődő vállalatnál
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1037 Budapest, Seregély utca