• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Projektmenedzsment

Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Tapasztalt, összetartó csapat alapfizetésen felüli juttatásokkal, Budapesti irodába senior it projektmenedzser-t keres!

Feladatok
– A Közút életét alapjaiban befolyásoló, több éves és szerteágazó szoftverfejlesztési projekt indulása előtt állunk. Legfőbb feladatod ennek a projektnek az IT oldali részét összefoglaló IT munkacsoport, és az ide tartozó feladatok koordinációja lesz.
– A Te feladatod lesz az elfogadott specifikáció teljesítésének monitorozása, kapcsolattartás a szállítóval és a többi munkacsoporttal, a rendelkezésedre álló erőforrások menedzselése, a kockázatok felmérése, megértése és kezelése, az ütemtervek nyomon követése és betartatása, röviden minden, ami projektmenedzsment.
– Mindemellett a társaság informatikai változásait kezelő kisebb csoport vezetése is hozzád tartozna, jelentős részben összefüggésben a fent említett projekttel.

Elvárások
– Vezettél már 4-6 fős csapatot
– Stratégiai és kreatív gondolkodás jellemez
– Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel, nyomás alatt is asszertív tudsz maradni
– A kihívásokban a lehetőséget látod

– Projektmenedzseri tapasztalataid szoftverfejlesztési területen szerezted
– Nem áll messze tőled az IT infra világa sem
– Rendelkezel valamilyen IT projekt menedzseri képesítéssel

Amit ajánlunk
– Fiatalos, dinamikus csapat
– Könnyen megközelíthető munkavégzési hely
– Szakmai fejlődés biztosítása
– Stabil vállalati háttér
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1024 Budapest, Fényes Elek utca 7-13