• Teljes munkaidő
  • Budakeszi
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Mérnök, Műszaki értékesítő

HÓD Industrial Solutions Kft.

Értékesítő kollégáink munkájának támogatására és beszerzési folyamataink fejlesztésére keresünk egy motivált és céltudatos munkatársat budakeszi irodánkban dolgozó csapatunkba. Ha te vagy az, aki szeret nemzetközi kapcsolatokban feladatokat megoldani, és van szemed a pénzügyi és technikai részletekre is, akkor nálunk a helyed! A feladat kapcsolattartás legfőképp olasz, német és francia beszállító partnereinkkel (mindenkivel angol nyelven), ajánlatok, rendelések (vevői és beszállítói) kezelése és utánkövetése, kapcsolattartás az üzletkötő kollégákkal és a vevőkkel.

Feladatok
– Beszerzési folyamataink teljes körű szakmai és adminisztratív kezelése
– Ajánlatok készítése, rendelések rögzítése vállalatirányítási és CRM rendszerünkben
– Kapcsolattartás külföldi (főleg olasz, német, francia) beszállító partnereinkkel
– Szállítói rendelések nyomon követése, reklamációk kezelése
– Minimum készletek, rendelési volumenek optimalizációja
– Vezetői döntés-előkészítésben történő aktív részvétel
– Kapcsolattartás üzletkötőinkkel, vevőinkkel

Elvárások
– Legyen minimum középfogú műszaki vagy gazdasági végzettséged
– Legyen műszaki érdeklődésed és nyitottságod a tanulásra
– Haladó szinten ismered az Excel-t
– Használd az angol nyelvet gördülékeny kommunikációs szinten szóban és írásban

Előnyök
– Ha van szakmába vágó tapasztalatod
– Ha van nyelvvizsgád

Amit ajánlunk
– Alapos kezdeti betanítás, folyamatos szakmai támogatás
– Jogtisztán bejelentett bér
– Home office lehetőség (heti 1 nap)
– Stabil, jó hangulatú csapat, támogató légkör
– Csapatépítők, céges rendezvények
– Béren kívüli juttatás: SZÉP kártya, bejárási támogatás
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2092 Budakeszi, Présház utca 5.