• Teljes munkaidő
  • Villány
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Felszolgáló, Pincér, Pultos

Günzer Tamás Pincészete Kft.

1999 óta rentábilisan működő vendéglátóegység, Günzer Tamás Pincészete keresi új felszolgáló kollégáját Villány és vonzás körzetéből!

2019-ben a Magyar Bor Akadémia az ÉV pincészete díját adományozta nekünk!

Feladatok
– Bor kóstoltatás
– Palackos bor eladás
– Ételek felszolgálása
– Hidegtálak elkészítése
– Munkaterület tisztán tartása
– Asztalok előkészítése, megterítése

Elvárások
– Gyorsaság és pontosság
– Jó megjelenés
– B kategóriás jogosítvány
– Kedves, vendégorientált személyiség

Előnyök
– Német vagy angol nyelvismeret
– Tapasztalat vendéglátásban
– Borok ismerete

Amit ajánlunk
– Bejárás támogatás
– Minőségi munkaruha
– Stabil vállalati háttér
– Szakmai támogatás
– Év végi prémium
– Nettó 1500-2000 Forint/óra
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 7773 Villány, Baross Gábor utca 104.