• Teljes munkaidő
  • Erdőtelek
  • Kategória: Lakatos, Géplakatos

SBS Kft.

Az SBS Kft több mint 25 éves múltra visszatekintő, 100 % -ban magyar tulajdonú vállalat. Dinamikusan fejlődő cégünk, korszerű gépparkkal rendelkezik, ez teszi lehetővé, hogy a világpiacot vezető földmunkagépgyártó cégeknek (Caterpillar, Liebherr, Atlas,) beszállítói lehetünk már több mint 20 éve. Határozott célunk, mezőgazdasági gépek alkatrészeinek gyártása felé nyitni, illetve a fő stratégiai irányunk a vasúti szerkezetek gyártásában való stabil részvétel. Bővülő csapatunkba Szerkezetlakatos munkatársakat keresünk.

Feladatok
– Földmunkagép részegységeinek összeállítása

Elvárások
– Legalább 3 éves gyakorlat megléte
– Rajzolvasási készség megléte
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Több műszakos munkarend vállalása
– Megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség

Amit ajánlunk
– Versenyképes, jogtisztán bejelentett bér
– Stabil, hosszútávú munkalehetőség
– Cafetéria juttatás
– 2 műszakos munkarend
– Bejárás, szállás biztosítás
– Három hónapot követően teljesítményösztönző juttatás
– Egy évet követően hűségprémium juttatás
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 3358 Erdőtelek