• Teljes munkaidő
  • Biatorbágy
  • Kategória: Fuvarszervező

AGL Trasnport Kft.

Az AGL transport Kft saját nyerges szerelvényeinek mozgatására gyakorlattal rendelkező fuvarszervező kollégát keres!

Feladatok
– Ügyfeleink fuvarjainak valamint különböző fuvarkereső platformon keresett fuvarok összeillesztése, járatba szervezése
– A fuvarok ügyviteli szoftverben rögzítése
– Fuvarok elszámolása, részleges adminisztrálása
– Kollégákkal, gépkocsivezetőkkel való együttműködés

Elvárások
– Nyerges részrakományok szállításában szerezett gyakorlat
– Vezetési, pihenőidők ismerete, alkalmazása
– Tengelysúly határok ismerete, kamion vezethetőségének figyelembe vételével kalkulálása
– Német nyelv használata
– Rendszerben való gondolkodás
– Csapatmunkában való hatékony közreműködés
– B kategóriás jogosítvány

Előnyök
– Selester program ismerete
– Több idegennyelv ismerete
– Műszaki ismeretek (teherautó javításában)

Amit ajánlunk
– Nettó 450e – 750e Ft havi bér
– Nettó 50e – 100e Ft havi bónusz
– Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
– Céges laptop, mobiltelefon, monitorok biztosítása
– Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2051 Biatorbágy, Rozália park 11.