• Teljes munkaidő
  • Budaörs
  • Kategória: Rakodás

Time Service Kft

Folyamatosan innováló szervezet versenyképes fizetéssel, budaörsi telephelyre keres új, targoncás jogosítvánnyal rendelkező kollégát, komissiózó raktáros pozícióra!

Feladatok
– Anyagmozgatás elektromos targoncákkal
– Rendelések kiszedése, összekészítése
– Raktáron belüli kézi árumozgatás
– Áru szabályszerű átvétele
– Többféle méretű és tömegű termékek komissiózása
– Munkához kapcsolódó dokumentáció
– Munkaterület rendben és tisztán tartása
– Árumozgás rögzítése PDA-val
– Kiszállítandó raklapok összeállítása, csomagolása, kamionba berakodása
– Beérkező termékek raklapra átrakodása

Elvárások
– Vezetőüléses (3324) és vezetőállásos (3313) targoncavezető jogosítvány

Előnyök
– Számítógép felhasználó szintű ismerete
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk
– Kiszámítható és tervezhető munkaidőbeosztás
– Versenyképes bérezés
– Bejelentett, stabil munkaviszony
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2040 Budaörs, Gyár utca 2.