• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Pénzügyi, Számviteli vezető

Ikelosz Kft.

Jelentkezz hozzánk Soroksárra Pénzügyi Manager pozícióba!

Feladatok
– A Vajda cégcsoport pénzügyi tevékenységének szakmai irányítása, felügyelete, ellenőrzése
– EDI rendszer szervezése, irányítása
– ERP rendszer pénzüggyel kapcsolatos moduljainak felügyelete, pontosságának biztosítása
– Banki hitelügyletek, faktorálás
– Vevő-szállító partnerekkel kapcsolattartás, egyenlegközlések ellenőrzése
– Kapcsolattartás a jogtanácsossal követelések behajtása kapcsán
– Társosztályokkal való kapcsolattartás, együttműködés
– Pénztár
– Számlázás, banki utalás
– Vevő és szállítói folyószámlák
– Cash-flow napi tervezés
– Treasury/hedge
– Banki kapcsolattartás
– Banki riportok
– Követeléskezelés, behajtás
– Késedelemi kamatok
– Bank könyvelés

Elvárások
– Gazdasági, pénzügyi végzettség
– Legalább középfokú szakmai angol nyelvismeret, folyékony szóbeli kommunikáció
– Problémamegoldó készség
– Kisebb csapat (4 fő) vezetésében szerzett tapasztalat
– Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk
– Havi bruttó fizetés: 1.000.000 Ft/hó + 600e Ft cafeteria
– Stabil munkahely
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1239 Budapest, Soroksár