• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Projektmenedzsment

CerTrust Kft

Fiatalos, lendületes, agilis csapatunkba nem dolgozót, hanem munkatársat keresünk. Cégünket a hozzáadott értékek és a közös céljaink motiválják. Csatlakozz a CerTrust Kft-hez Projekt/team koordinátor pozícióba!

Feladatok
– Ajánlatok készítése
– Ajánlatok, szerződések, teljesítésigazolások gondozása, nyilvántartása, nyomon követése
– Projektek felügyelete
– Egyeztetés a projekt résztvevőivel (ügyfél, külső/belső szakértők, alvállalkozók)
– Projektek nyilvántartása, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
– Számlakérők készítése
– Értékesítés támogatása
– Szakértők adminisztratív támogatása
– Auditokkal, vizsgálatokkal kapcsolatos rendszeres határidők figyelése, betartása
– Vámkezelési ügyek intézése
– Együttműködés a szakmai feladatokat érintő vállalatfejlesztési folyamatokban

Elvárások
– Aktív angol nyelvtudás
– Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
– Proaktív, megbízható, önálló, precíz munkavégzés, rendkívüli figyelemmel a részletekre
– Csapaton belüli lendületes egyéni munkavégzés
– Kreatív problémamegoldó képesség és gondolkodásmód
– Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
– Jó kommunikációs képesség
– Csapatszellem

Előnyök
– Minőségirányítási rendszerek ismerete
– További nyelv(ek) társalgási szintű ismerete

Amit ajánlunk
– Teljes munkaidő
– Home office lehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Éves bónusz / mozgóbér
– Mobiltelefon
– Szakmai tréningek
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1134 Budapest, Váci út 49.