• Teljes munkaidő
  • Budaörs
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Nyomdász

Elektroproduct Kft.

Budaörsi nyomdánk kötészetétere keressük új csapattagunkat! Kollégáink között vannak igazi veteránok és pályakezdők is. Nem baj, ha nem rendelkezel tapasztalattal, mindenre megtanítunk! Több, mint 30 éve jelen vagyunk a piacon, számos kollégánk alapítás óta velünk van, ezért a csapatunk nagyon stabil. Törekszünk arra, hogy te is a lehető legjobban érezd magad nálunk, és hosszú távon dolgozhassunk együtt.

Feladatok
– Kötészeti gépek kezelése

Elvárások
– Könnyű fizikai terhelhetőség
– Csapatban és önálló munkavégzésre való alkalmasság

Előnyök
– Hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat
– Scroll ismeret

Amit ajánlunk
– Stabil háttérrel rendelkező vállalat
– Szakmai támogatás
– Családias környezet
– Céges biztosítás
– Év végi bónusz
– Teljeskörű betanítás
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2040 Budaörs, Baross u. 77.