• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Programozó, Fejlesztő

Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Fiatalos, lendületes csapat alapfizetésen felüli juttatásokkal, Budapesti irodába medior it biztonsági szakértő-t keres!

Feladatok
– Az IT biztonság napjaink egyik legfontosabb kérdése, mind a növekvő fenyegetettség, mint pedig az aktuálisan komoly kihívásokat támasztó új szabályozási környezet miatt is. Természetesen mi sem vagyunk kivételek, kiterjedt és diverz architektúránk és a NIS2 kötelezettségünk számos feladatot és kihívást tartogat számunkra ezen a téren.
– A Te feladatod lenne információbiztonsági és biztonságfejlesztési projektek tervezése, vezetése, részvétel a szakmai megvalósításban. Ugyan így számítunk rád információbiztonságot érintő auditok tervezése, koordinációja, lebonyolítása során is, beleértve a kockázatok feltárását és a kockázatkezelési tervek kidolgozását is.
– Ezek mellett a témához szorosan kapcsolódó egyéb feladatok is hozzád tartoznának, úgymint az adatvagyon leltár készítése, Üzleti hatáselemzések (BIA) készítése, BCP, DRP tervezés, valamint az információbiztonsági stratégia, szabályzatok, koncepciók, megvalósíthatósági tanulmányok készítése.

Elvárások
– Rendelkezel információbiztonsági irányítási rendszer bevezetésében, működtetésében szerzett tapasztalattal
– Szükségünk lesz a szakmai ajánlások, szabványokkal kapcsolatos ismereteidre: NIST 800-53; ISO/IEC 27001:2013; 2013. L. törvény kapcsán

Előnyök
– Van tapasztaltod az ITIL szerinti működésben
– Nem áll messze tőled a DevOps vagy az IT infra világa
– Jártas vagy az ISO 27001 tanúsítvány megszerzésében és fenntartásában
– Van tapasztalatod monitoring rendszerekkel (ELK stack, Icinga, Grafana)
– Nem idegen tőled az MS Azure

– az alapbéren felül rekreációs és cafeteria keret, munkába járási támogatás
– stabil és kiszámítható munkaidő, figyelünk a munka és a magánélet egyensúlyára
– lehetőséget biztosítunk a folyamatos szakmai fejlődésre, önképzési lehetőségekkel és szervezett kurzusokkal is
– Home Office lehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1024 Budapest, Fényes Elek utca 7-13