• Teljes munkaidő
  • Miskolc
  • Kategória: Szakmai asszisztens

Melon HR Technology

Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudással rendelkező irodai asszisztenst keresünk ingatlanüzemeltetéssel és német munkaerő kölcsönzéssel foglalkozó cégünk miskolci irodájába!

Feladatok
– Napi operatív asszisztensi és adminisztrációs feladatok ellátása (bizonylatok előkészítése könyvelés részére, számla kiállítás, banki utalások előkészíszítése, stb.)
– Folyamatos telefonos és e-mailes ügyintézés német és magyar nyelven
– Kapcsolattartás a munkavállalókkal (igazolások kiállítása, munkaidő beosztás elkészítése, stb.)

Elvárások
– Német nyelv magasszintű ismerete szóban és írásan (B2-C1)
– Legalább középfokú végzettség
– Jó kommunikációs készség
– Kis létszámú csapatban történő munkavégzés
– Felhasználói szintű MS Office ismeretek

– Tapasztalatnak és végzettségnek megfelelő kezdőbér (bérelképzelését kérjük megjelölni)
– Határozatlan idejű 6 vagy 8 órás munkaviszony, tervezhető időbeosztással
– 6 órás munkaviszony esetén rugalmas munkaidő beosztás
– Kellemes irodai munkakörnyezet, modern irodában, kávégép, tea, stb.
– Stabil háttér
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 3500 Miskolc