• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Gépkezelő

Kalle Hungaria Kft.

A Kalle Hungaria Kft. egy több, mint 25 éve működő, élelmiszeripari csomagolóanyag gyártó cég,
és a Kalle GmbH magyarországi leányvállalata.
Elkötelezettek vagyunk az emberi értékek, a fejlődés és a hatékonyság mellett.
Termelési területünkre keresünk új munkatársakat.

Feladatok
– A gépek működéséhez szükséges anyagok, termékek előkészítése.
– A gyártási folyamat támogatása.
– A termék ellenőrzésében való aktív részvétel.
– A gépek kezelése, kiszolgálása.
– Az elkészült termékek csomagolása/dobozolása, raklapokra helyezése, raktárba szállítása.
– A késztermék azonosító címkéjének előírásoknak megfelelő elhelyezése és a csomagoláson.
– A gyártási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációban való részvétel, a gyártási adatok rögzítése a gyártási dokumentációban.

Elvárások
– Alapfokú végzettség
– Megszakítás nélküli (folyamatos) munkarend vállalása (napi munkaidő 12 óra, 4+4 váltás)
– Váltott műszak vállalása
– Önálló munkavégzésre való képesség
– Együttműködő készség
– Fizikai erőnlét, teherbírás
– Túlórák vállalása (díjazás mellett)
– Monotónia tűrési képesség
– Pontos, precíz munkavégzés

– Gyártási területen, gyártó gépeken szerzett tapasztalat, hasonló területen való jártasság
– Jó műszaki érzék
– Csapatjátékos beállítottság
– Alapfokú számítógép kezelői ismeretek

– Versenyképes bérezés (korrekt alapbér, teljesítmény prémium, jelenléti bónusz),
– Túlóra kifizetése,
– Hétvégi napokra 100 % pótlék,
– Béren kívüli juttatások (egészségpénztár, egészségbiztosítás, SZÉP kártya, csoportos balesetbiztosítás),
– Tiszta, élelmiszeripari előírásoknak megfelelő munkakörnyezet,
– Stabil, német anyacéges háttérrel rendelkező, több, mint 25 éve sikeresen működő munkahely,
– Bejelentett, törvényes foglalkoztatás,
– Összetartó, támogató munkatársak.
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1203 Budapest, Zodony u. 3.