• Teljes munkaidő
  • Kecskemét
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Recepciós

VERBAU Építőipari és Szolgáltató Kft.

Csatlakozz csapatunkhoz irodai recepciós pozícióban!

Cégünk megbízható és barátságos személyt keres, aki csatlakozna irodai csapatunkhoz. Ha szeretsz emberekkel dolgozni, kiemelkedő kommunikációs készségekkel rendelkezel és szívesen támogatnád egy dinamikus iroda mindennapi működését, akkor ez a pozíció neked való.

Feladatok
– Recepciós feladatok (vendégek, ügyfelek, partnerek üdvözlése, fogadása)
– Központi telefonra érkező telefonhívások fogadása és kezelése
– Központi e-mail címre érkező levelek kezelése, továbbítása
– Adminisztratív teendők ellátása (pl. beérkező levelek iktatása, postakezelés: céges belföldi és külföldi küldemények ügyintézése)
– Az iroda tisztaságának és rendezettségének fenntartása (tárgyalók ellenőrzése, rendbetétele, foglalása)
– Irodaszerek, bélyegzők, színházbérletek, Kecskemét kártya, naptárak igényfelmérése, rendelése
– Konyhai készlet és takarítószerek kezelése (rendelés, készletfigyelés, tárolás)
– Irodai eszközök karbantartásának ügyintézése (eszközrendelés, számláló állások diktálása, szerződés hosszabbítás)
– Informatikai eszközök nyilvántartása, újak rendelése
– Szabadságok, távollétek kezelése, munkaidőnyilvántartás elkészítése

Elvárások
– Recepciós vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
– Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
– Rugalmasság és képesség a multitaskingre
– Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (pl. Microsoft Office)
– Szorgalom és pontosság a munkavégzésben

Előnyök
– Kecskeméti lakóhely
– Magabiztos német vagy angol nyelvtudás

Amit ajánlunk
– Hosszútávú együttműködés a célunk
– Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat
– Rendszeresek a csapatépítő tréningek
– Stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég vagyunk hosszútávú tervekkel
– Munkádat kecskeméti bázissal végezheted
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 6000 Kecskemét