• Teljes munkaidő
  • Pusztaszabolcs
  • Kategória: Ügyvezető

Soulution Tanácsadó Bt

A 2022. év második felében megnyitott HIWASH üzem az egyik legnagyobb kapacitású és legmodernebb technológiát képviseli a piacon. A kiemelkedő szolgáltatásnyújtásnak köszönhetően a cég egyre jelentősebb piaci részesedésre tett szert. A dinamikus növekedés miatt, keressük azt az agilis, piaci trendek ismeretével bíró új cégvezetőt, aki a méretnövekedésből fakadó új kihívások megoldásában aktív szerepet vállal.

Feladatok
– Ipari mosodai szolgáltatások irányítása
– Mosodai szolgáltatáshoz szükséges erőforrások megszervezése, biztosítása és ösztönzése
– Magas színvonalú szolgáltatások keretrendszerének felállítása, működtetése és folyamatos fejlesztése
– A fenntartható pénzügyi megtérülést biztosító működési és kontrollingkörnyezet irányítása
– A megalapozott szolgáltatásokon nyugvó ügyfélkapcsolatok fokozatos fejlesztése
– Támogató informatikai és beszámolási rendszer kiépítése és működtetése
– Minőségi, környezetvédelmi és munkabiztonsági követelmények betartatása

Elvárások
– Többéves vezetői tapasztalat
– Felsőfokú szakirányú végzettség
– Határozott, dinamikus személyiség
– Stratégiai gondolkodásmód, kiváló kommunikációs készség
– Kreatív személyiség, gyors döntéshozatallal
– Kiváló kommunikációs és motiváló készség

Amit ajánlunk
– Azonnali, hosszú távú munkalehetőség
– Ösztönző jövedelem
– Rendelkezésre álló kereten belül bármilyen juttatási elem lehetséges (gépkocsi, képzés.. stb)
– Emberközpontú és támogató tulajdonosi hozzáállás
– Érdekes és kihívásos vezetői feladatok
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2490 Pusztaszabolcs