• Teljes munkaidő
  • Beled
  • Kategória: Rakodás

Wiedenmann Kft.

Beledi munkavégzéssel új munkatársat keresünk Komissiózó raktáros pozícióba!

Feladatok
– Komissiózás
– Készletre vételezés
– Anyagok kézi és gépi mozgatása
– Raktári informatikai rendszer kezelése
– Aktív részvétel a leltárban
– Raktári rend fenntartása
– Munkakörnyezet rendben és tisztán tartása

Elvárások
– Vezetőüléses (3324) és gyalogkíséretű (3312) targoncavezetői jogosítvány
– Alapszintű számítógépes ismeretek
– Kiegyensúlyozott, lendületes, határozott személyiség
– 2 műszak vállalása

Előnyök
– Raktározásban és targoncavezetésben szerzett tapasztalat
– Nehézgépkezelői jogosítvány

Amit ajánlunk
– Bejelentett, stabil munkaviszony
– Munkába járás támogatása
– Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
– Béren kívüli juttatások
– Egészség,- és balesetbiztosítás dolgozóink részére
– Prémiumrendszer
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 9343 Beled, Rákóczi utca 228.