• Teljes munkaidő
  • Pécs
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Egyéb szakmunka

Pécsi Sörfőzde Zrt.

Csatlakozz a Pécsi Sörfőzde csapatához Sörgyártó munkakörbe és sajátítsd el te is a sörkészítés munkafolyamatait!

Feladatok
– A sörlé – sörkészítés munkafolyamataihoz (alapanyag-előkészítés, főzés, erjesztés és szűrés) kapcsolódó feladatok elvégzése a technológiai és higiéniai előírások szerint.
– A munkafolyamatokhoz, üzemrészekhez kapcsolódó gépek és berendezések szakszerű kezelése.
– Technológiai folyamatok ellenőrzése, felügyelete, rögzítése.
– Minőségi, környezet- és munkavédelmi szabványok betartása.
– Karbantartási feladatok elvégzése, javítási igények jelzése.
– Paraméterek nyomonkövetése, problémamegoldás.
– Élelmiszeriparban elvárható nagyfokú tisztaság fenntartása a magas minőségű termékek előállítása érdekében.

Elvárások
– Számítógépes ismeretek
– Elhivatottság a munka iránt
– Nagyfokú állóképesség, monotonitástűrés
– Több műszakos munkarend vállalása

– Élelmiszeripari munkatapasztalat és/vagy szakirányú végzettség, (pl. erjedés- és üdítőital-ipari termékgyártó, sörgyártó, vagy borász)

Amit ajánlunk
– Családias hangulatú, stabil háttér
– Több mint százötven éves múlttal rendelkező sörgyári környezet
– Jó csapat és szakértő kollégák
– Fejlődési lehetőség
– Biztonságos munkakörnyezet
– Fix, bejelentett alapbér
– Műszakpótlékok
– Mentorálás a betanulás ideje alatt
– Cafeteria
– Kedvezményes sörvásárlási lehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 7624 Pécs