• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Elemző, Tanácsadó

Alzamo Zrt.

Banki és Telekommunikációs ügyfeleink a digitális átalakulás adta lehetőségek maximális kiaknázása mellett tették le a voksukat. Keressük leendő kollégáinkat az üzleti igények elemzéséért felelős csapatba.

Feladatok
– Üzleti igények fogadása, elemzése, dokumentálása
– Üzleti igény specifikációk elkészítése, véleményezése
– Üzleti folyamatok tervezése, dokumentálása
– Aktív kapcsolattartás az üzleti igénylőkkel, solution architectekkel, rendszerszervezőkkel, tesztelőkkel
– Projektek tervezésében, előkészítésében, megvalósításában való részvétel
– Kisebb fejlesztési feladatok koordinációja az előkészítés és a megvalósítás során

Elvárások
– 3+ év üzleti elemzői tapasztalat
– Banki és/vagy telekommunikációs üzleti terület alapos ismerete
– Banki és/vagy telekommunikációs rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat
– Modern fejlesztési módszertanok ismerete
– Angol szakmai nyelvtudás
– Megbízható, önálló munkavégzés, eredmény iránti elkötelezettség
– Gyors tanulási, fejlődési képesség
– Jó konfliktuskezelési- és együttműködési képesség
– Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség

Előnyök
– Jira tapasztalat
– ARIS tapasztalat

Amit ajánlunk
– Átlagon felüli juttatási csomag
– Hibrid munkavégzés (heti 3 nap HO betanulást követően)
– Nemzetközi munkalehetőségek utazással egybekötve
– Egyszeri home office támogatás eszközök beszerzéséhez
– Minden évben szakmai képzések biztosítása
– Ajánlási bónusz
– Extra szabadnap a születésnapodon
– Céges laptop, telefon és előfizetés
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1053 Budapest, – Hibrid