• Teljes munkaidő
  • Győr
  • Kategória: Elemző, Tanácsadó

InterJNet Kft.

Csatlakozz az InterJNet Kft.-hez, az abas ERP kizárólagos hazai forgalmazójához!

Pénzügy-számvitel tanácsadói pozícióba keresünk új munkatársat!

Cégünk, az InterJNet Kft. 1998 óta foglalkozik a német abas Software GmbH vállalatirányítási rendszerének magyarországi
forgalmazásával. Több száz sikeres rendszerbevezetéssel a hátunk mögött, a magyar ERP piac egyik meghatározó szereplői
vagyunk. Ügyfélkörünkben a legkülönbözőbb iparágakban tevékenykedő (fémipar, elektronikai ipar, műanyagipar,
élelmiszeripar, gyógyászati ipar) gyártó és kereskedelmi cégek egyaránt nagyszámban megtalálhatók.

Mi szeretünk dolgozni. TE IS? Dolgozz velünk egy motivált, lendületes csapatban!

Itt olvashatsz rólunk bővebben:

Feladatok
– A pénzügy-számvitel, kontrolling folyamatok megismerése az abas ERP-ben
– Az ERP rendszer bevezetésének koordinálása a megbízó cégeknél
– Szakmai iránymutatás az ERP rendszerek testreszabása során
– Képzések, oktatás és kapcsolattartás a megbízó cégekkel
– Az abas ERP folyamatosan bővülő funkcionalitásának naprakész ismerete
– Az ügyféligények, pénzügy-számvitel, kontrolling folyamatok teljeskörű dokumentált felmérése
– A döntéshozatalt elősegítő tanácsadás

Elvárások
– Felsőfokú végzettség, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
– Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
– Nyitott, támogató személyiség
– Erős folyamat- és rendszerszemlélet
– Hatékony konfliktuskezelés és változásmenedzselés
– Kiváló kommunikációs készség
– B kategóriás jogosítvány
– Számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyök
– Releváns szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk
– Telefon, laptop, vevő látogatásokhoz céges autó
– Hibrid munkavégzés, rugalmas törzsidővel
– Rendezett, kulturált munkakörülmények
– Támogató vezetőség, dinamikus csapat
– Folyamatos továbbképzési lehetőségek
– Nemzetközi környezet
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 9024 Győr