• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Gépkezelő

SB Dynamic Kft.

Tapasztalt, összetartó csapat versenyképes fizetéssel, Nehézgépkezelő kollégát keres vezénylés szerint – Budapest, Pest vármegyében!

Feladatok
– Az Önre bízott munkagép kifogástalan műszaki és esztétikai állapotának fenntartása
– Megfelelő kommunikáció az Építésvezetőkkel, Logisztikai osztállyal, Szervízzel és a HR osztállyal
– Az Építésvezetők és a Logisztika irányítása által kiadott földmunka feladatok elvégzése, teljesítése

Elvárások
– Érvényes okmányok megléte: magyar nehézgépkezelői jogosítvány, a munkavégzésnek megfelelő kategória
– Gépkezelői kiskönyvben érvényes orvosi engedély
– Valós – a kategóriának megfelelő gépkezelői tapasztalat
– Önálló, precíz és hatékony munkavégzés
– Megfelelő egészségi állapot
– B kategóriás jogosítvány, és saját személygépkocsi (MUNKATERERÜLETEKRE TÖRTÉNŐ KIJUTÁSHOZ FELTÉTEL!)

Amit ajánlunk
– Kiszámítható időbeosztás
– Megfelelő piaci bérezés
– Bejárási támogatás
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1044 Budapest