• Teljes munkaidő
  • Heves
  • Létrehozás dátum: 2024-04-22T12:33:21+02:00
  • MelonApp azonosító: 22557-11930
  • Kategória: Egyéb szakmunka

Magyar Közút NZrt.

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük. 6000-en már a Közutat választották, legyél te a következő!
#legyelteiskozutas
www.kozut.hu

Feladatok
– A közútkezeléshez szükséges szakmunka elvégzése a munkahelyi vezető utasításai szerint az országos közutak biztonságos használata céljából.
– A mérnökség kezelésében lévő úthálózat kezelésével kapcsolatos feladatok önálló elvégzése, az úton folyó munkák esetén munkahelyi elkorlátozást végez a személyi és vagyonbiztonság érdekében.
– Eszközöket vételez és használ a feladat ellátásához, anyagmozgatási feladatokat lát el.
– A minőségi munkavégzés érdekében betartja a technológiai utasításokat.
– A munkavégzéséhez szükséges gépek gazdaságos és költséghatékony üzemeltetése.
– A munkavégzéshez kapcsolódó biztonsági előírások betartása a személyi és vagyonvédelem céljából.
– Az előírt és rendelkezésére bocsátott munka- és védőeszközök, felszerelések stb. rendeltetésüknek megfelelő használata, szakszerű tisztításukról és előírt napi karbantartásukról történő gondoskodás.
– A munkakörével kapcsolatos szakmai és munkavédelmi ismeretek elsajátítása és azok munkája során történő alkalmazása.

Elvárások
– Szakirányú szakmunkás végzettség (OKJ)
– Szakmunkás végzettség OKJ bizonyítvány és legalább 4 év szakmai tapasztalat
– C kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk
– Önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen
– Ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
– Fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
– Számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
– A közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 3360 Heves, Egri utca 28.

A hirdetésre való jelentkezéseddel elfogadod az Adatkezelési feltételeket. A jelentkezéshez küldd el adataidat a(z) job+22557+mj@melonjobs.hu e-mail címre.

Warning: include(): Filename cannot be empty in /var/www/melonjobs_prod/public_html/wp-content/plugins/wp-job-manager/wp-job-manager-template.php on line 27

Warning: include(): Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/melonjobs_prod/public_html/wp-content/plugins/wp-job-manager/wp-job-manager-template.php on line 27