• Teljes munkaidő
  • Balogunyom
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Gépkezelő

Szilassy és Türk Kft.

Dinamikusan fejlődő vállalat alapfizetésen felüli juttatásokkal, Balogunyomi telephelyre hosszú távú együttműködési céllal keres új kollégát!

Feladatok
– Az üzemben alkalmazott vállalat irányítási rendszerek kezelése
– Technológiai dokumentumok alapján CNC gépek beállítása, átállítása, CNC megmunkálási programok írása
– A napi gépkarbantartási feladatok elvégzése
– FANUC vezérlés ismerete ( G kódos programozás )

Előnyök
– Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
– Műszerismeret
– Műszaki rajzolvasási készség

Amit ajánlunk
– Versenyképes bérezés
– Munkába járás támogatása
– Bejelentett munkaviszony
– Stabil vállalati háttér
– Komplex juttatási csomag
– Céges csapatépítő rendezvények
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 9771 Balogunyom, Zrínyi Ilona u. 25