• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Projektmenedzsment

Optimaze Consulting Kft.

Az Optimaze Consulting Kft.-nél Robotizált Folyamatautomatizációs (RPA) és Generatív Mesterséges Intelligencia-alapú szolgáltatásokkal támogatjuk kis-, közép-, és nagyvállalatok digitális transzformációját. Az RPA piacvezető szoftvergyártó UiPath Partnereként gondoskodunk az üzleti folyamatok automatizálásának teljes életciklusáról, a lehetőségek felkutatásától, egészen az üzemeltetésig. Szoftverrobotos megoldásainkkal fokozzuk Ügyfeleink szervezeti hatékonyságát, időt és pénzt takarítunk meg, csökkentjük a hibaarányt, mellyel növeljük a dolgozók és az ügyfelek elégedettségét. Ezen tevékenységünkhöz keressük dinamikus, kreatív, céltudatos és eredményorientált projektmenedzser kollégánkat!

Feladatok
– Projekt scope definiálása, projekt eredmény termékeinek és leszállítandóinak meghatározása
– Projektfeladatok tervezése, erőforrások és határidő meghatározása
– Projekt előrehaladás monitorozása és riportálása
– Költségvetés tervezése és nyomon követése
– Projektcsapat vezetése és motiválása
– Projektzárás és üzemeltetésre átadás, üzemeltetési folyamatok kialakítása
– Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások
– Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
– IT projektek vezetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
– Projekttervezésben, újratervezésben és projektvezetési módszertanokban való jártasság
– Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
– Rugalmasság, kreativitás
– Határozott, céltudatos és eredményorientált hozzáállás
– Problémamegoldó attitűd
– Kiváló kommunikációs képesség

– Robotizált Folyamatautomatizáció (RPA) vagy Mesterséges Intelligencia (AI) projektekben való jártasság
– Szakmai certifikáció
– B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk
– Egyedi projektek
– Izgalmas kihívások
– A szakmai tudás és kreativitás használata a mindennapi munka során
– Dinamikus, jó hangulatú csapat
– Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 2nap HO)
– Csapatépítő rendezvények
– Versenyképes bérezés
– Folyamatos fejlődési lehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1095 Budapest