• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Éttermi vendéglátás

Salzburger Vendéglátóipari Kft.

Lassan 10 éve dinamikusan fejlődő, 100%-ig magyar tulajdonban lévő cégcsoportunk, Budapest top helyszínein, teljesítményalapú bónusszal, hosszú távú együttműködési céllal keresi új kollégáit Szakács pozícióba!

Feladatok
– Köretek mérése és sütése
– Hamburgerek összerakása, rendelése
– Zöldségek előkészítése
– Szószok, raguk főzése, készítése
– Alapanyagok sütése, grillezése

Elvárások
– Önálló munkavégzés
– Megbízható, lendületes munkavégzés
– Kedves, bizalomkeltő személyiség
– Igényes megjelenés

Előnyök
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Azonnali munkakezdés

Amit ajánlunk
– Fiatalos, lendületes csapat
– Dinamikusan fejlődő vállalat
– Fejlődési lehetőség
– Könnyű megközelíthetőség
– Ajánlási bónusz, hűségjutalom
– Személyzeti étkezés
– Tervezhető munkarend
– Bónuszrendszer
– Alkalmi foglalkoztatás
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1088 Budapest