• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Üzlet-, Boltvezető

Tamale Befektetési Kft

Csapatunkat bővíteni szeretnénk, ezért keressük új Üzletvezető helyettes kollégáinkat a Belvárosi BBQ éttermünkbe és a Gödöllőn található Rub & Roll Villába egyaránt!

Feladatok
– Munkatársak aktív támogatása az éttermi folyamatokban
– Vendégek fogadása
– Rendelésfelvétel, R-keeper rendszer használata
– Vendégek szakszerű kiszolgálása
– Nyitási és Zárási feladatok ellátása

Elvárások
– Lelkes, elkötelezett és proaktív hozzáállás
– Csapatszellem, lojalitás
– Légy kedves vendégeinkkel/kollegáinkal, hisz nálunk mindenki értékes
– Pontosság, precizitás, tisztaság
– Szabályok betartatása

Amit ajánlunk
– Stabil vállalati háttér
– Fiatalos, lendületes csapat
– Kellemes munkahelyi légkör
– A fizetés korrekt, a kifizetés pontos-ennek részleteit személyesen megbeszéljük!
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Magyarország, 1055 Budapest, 2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5