• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Víz- gáz- fűtésszerelő

Hunhő-Szer Kft.

Újpesti telephelyű épületgépészeti cég hegeszteni tudó (AWI, láng) szakembert keres csőszerelési munkákra hosszútávra. Hegesztői tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk!
Munkaterület: jellemzően Budapest, és Pest megye. A munkavégzés épületen belül történik.
Bérezés: megegyezés szerint + béren felüli juttatások.

Feladatok
– Csőhálózat kiépítése

Elvárások
– Precíz önálló munkavégzés
– Jó állóképesség
– Megbízhatóság

Előnyök
– Jó kommunikációs képesség

Amit ajánlunk
– Utazási támogatás
– Bejelentett munkaviszony
– Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1047 Budapest