• Teljes munkaidő
  • Budaörs
  • Kategória: Értékesítési munkatárs

WAMATEC Hungary Kft.

Közel 30 éve piacvezető gyártók CNC gépeit, automatizálási eszközeit értékesítjük és most fiatalos csapatunkba keressük legújabb sales support szupersztárunkat, hogy kiegészítse értékesítő csapatunkat!

Feladatok
– Együttműködés az értékesítési igazgatóval és csapattal
– Szerződések, ajánlatok előkészítése
– Adminisztratív feladatok
– Riportok készítése
– CRM rendszer kezelése
– Gépkészletek folyamatos nyomon követése, frissítése
– Gyártókkal (külföld/belföld), ügyfelekkel, társcégekkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások
– Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
– Műszaki affinitás
– Menedzserszemlélet
– „B” kategóriás jogosítvány
– Képesség önálló, precíz munkavégzésre

Előnyök
– Felsőfokú végzettség
– Műszaki ismeretek
– Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit ajánlunk
– Barátságos, befogadó csapat
– Csapatépítő rendezmények, társasjáték estek, közös jótékonykodás és egyéb közösségépítő programok
– Támogatjuk a mozgást: elérhető konditerem és pingpongasztal az irodában, de szoktunk együtt maratont futni és túrázni is
– Folyamatosan fejlesztjük magunkat minden területen, így a Te szakmai előrelépésed is biztosított
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2040 Budaörs, (BITEP Ipari park)