• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Szakács

Tamale Befektetési Kft

Fiatalos, lendületes csapat versenyképes fizetéssel, könnyen megközelíthető helyre keres új kollégát séf pozícióra!

Feladatok
– Aktívan részt veszel a konyha napi életében
– Konyhán folyó munkát kell irányítanod
– Ételkészítést és recepteket tanítasz be
– Támogatod és motiválod a konyhai személyzetet

Elvárások
– Aktuális gasztronómiai trendek ismerete

Előnyök
– Új ismeretekre való nyitottság

Amit ajánlunk
– Szakmai fejlődés biztosítása
– Könnyű megközelíthetőség
– Meleg étkezés
– Hosszútávú, kiszámítható munka
– Jól felszerelt konyha
– Nemzetközi BBQ versenyeken való részvétel
– Családias hangulatot, jó csapatot
– Stabil tulajdonosi hátteret, vezetőséget
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1055 Budapest, Szent István krt. 13.