• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Systemfarmer Kft.

A Systemfarmer Kft. medior/senior szintű Cloud Security Technical Specialist-ot keres bővülő budapesti csapatába!

Feladatok
– Microsoft Cloud implementációs projektekben való részvétel
– Cyber Security projektek vezetése és kontrollálása
– Konzultáció és tanácsadás
– Támogathatod az ügyfeleket a kiberbiztonsági szempontok kilakításában és megvalósításában
– Automatikus monitorozás és incidenskezelés kiépítése

Elvárások
– Minimum 3 év igazolható referencia
– A következő fogalmak mély ismerete: Endpoint Protection, Identity and Access Management, Cloud Security Posture Management, Business Continuity, Disaster Recovery, Data Loss Prevention, Automatic Incident Response
– A következő termékek mély ismerete: Microsoft Intune, Azure Active Directory Premium, Defender, Microsoft Sentinel, Microsoft Purview, Microsoft Entra
– Ügyfélközpontúság
– Releváns Microsoft minősítések: SC-200, SC-300, SC-400, stb

Előnyök
– Felsőfokú műszaki végzettség
– Legalább 2 Enterprise projekt tapasztalat
– Ágazati tanúsítvánnyal rendelkezel: például CISSP / CISM / CISA / ECSA / CCSK / SSCP

Amit ajánlunk
– Versenyképes fizetés
– Microsoft vizsgák támogatása
– Folyamatos szakmai segítség és képzési lehetőségek
– Fejlődési- és karrierlehetőség
– Home office lehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1119 Budapest