• Teljes munkaidő
  • Sárrétudvari
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Gyártás technikus

Servet 2000 Kft.

Tapasztalt, összetartó csapat versenyképes fizetéssel, Sárrétudvari vonzáskörzetébe keres új kollégát élelmiszeripari technológus pozícióra!

Feladatok
– Tejtermék gyártás
– Dokumentációs feladatok ellátása (gyártási, tisztítási, gyártáselőkészítő lapok)
– Validálásokban való részvétel
– Gyártások tervezésében, irányításában való részvétel

Elvárások
– Precizitás és pontosság
– Együttműködési képesség és kezdeményező készség
– Jó szervező- és problémamegoldó képesség

Előnyök
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Műszaki affinitás

Amit ajánlunk
– Kiszámítható és tervezhető munkaidőbeosztás
– Versenyképes bérezés
– Hosszú távú biztos munkahely
– Szakmai fejlődés biztosítása
– Jó hangulatú, támogató csapat
– Bejárás támogatása
– Céges csapatépítő rendezvények
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 4171 Sárrétudvari