• Teljes munkaidő
  • Tokod
  • Kategória: Mérnök, Műszaki értékesítő

Mitter és Társa Kft.

A Mitter és Társa Szerszámkészítő és Fröccsöntő Kft egy több, mint 35 éves tapasztalattal rendelkező családi vállalkozás. Az alapító-tulajdonosok tudását, értékrendjét és a vállalat több évtizedes hagyományait tiszteletben tartva új generációs, innovatív megoldásokat kínálunk az egyedi szerszámkészítés és műanyag fröccsöntés területén, hogy a világszerte ismert, nemzetközi és hazai ügyfeleink megrendeléseit kiemelt figyelemmel, rugalmasan és a legmagasabb minőségi kritériumok mellett teljesíthessük.

Csapatunkba keressük értékesítő kollégánkat, akinek feladata lesz a beérkező vevői igények feldolgozása, projektek árazása, árajánlatok elkészítése és kommunikálása a vevő felé. Illetve új, potenciálisan elérhető piacok/partnerek felkutatása.

Ha szeretnél egy folyamatosan fejlődő, segítőkész, jó hangulatú közösség tagja lenni akkor nálunk a helyed!

Feladatok
– Vevői megkeresések feldolgozása, műszaki megoldások ajánlása és árajánlatok készítése
– Partnerek személyes látogatása, folyamatos kapcsolattartás
– Vevők elemzése és értékelése
– Új ügyfelek keresése és igényeinek felmérése
– Vevői adatok és ajánlatok rögzítése és nyomonkövetése CRM rendszerben

Elvárások
– Műanyagfröccsöntési és/vagy szerszámkészítési területen szerzett tapasztalat
– Műszaki mérnöki vagy gépészmérnöki végzettség vagy releváns felsőfokú szakképesítés
– Proaktivitás, strukturáltság, csapatmunkára való képesség
– Dinamikus és magabiztos személyiség

Előnyök
– Önszervezési képesség

Amit ajánlunk
– Céges autó, akár saját használatra is
– Bejelentett munkaviszony
– Sikeres projektek esetén prémium jutalék
– Nagymértékű függetlenség a munkavégzés során
– Teljesítmény arányos prémium
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2531 Tokod, Vájár utca 2