• Teljes munkaidő
  • Vecsés
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Sky-log Magyarország Kft.

A Sky-log Magyarország kft 2005 óta működik, stabil megbízói gárdával. Családias hangulatban dolgozunk, jó körülmények között, igazi csapatmunkában.

Feladatok
– A beérkező áruk raktárba történő betárolása, és a megrendelések folyamatos kiszolgálása
– Lista alapján komissiózás
– A megrendelt áruk összekészítése szállításra
– A termékek körültekintő kezelése
– Raktári árukészlet leltározása
– Munkavédelmi szabályok betartása
– Raktári rend és tisztaság fenntartása
– Munkaidő 8-16:30 között

Elvárások
– Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
– Nagyfokú munkabírás
– Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
– Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök
– Raktározási területén szerzett tapasztalat
– Targonca vezetői engedély és gyakorlat

Amit ajánlunk
– Hosszú távú, stabil munkahely
– Határozatlan idejű munkaszerződés
– Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2220 Vecsés