• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Fuvarszervező

Eurosped Zrt

Cégünk, az Eurosped Nemzetközi Szállítmányozási Zrt. több mint 30 éves múlttal rendelkező szállítmányozó cég, magas szakmai színvonalú szolgáltatásokat nyújtunk több, mint 1000 partnerünknek éves szinten. Hamburgi képviseletünkre fuvarszervező munkatársat keresünk. A budapesti betanulási időszak után a munkavégzés Hamburgban lesz.

Feladatok
– Nemzetközi közúti fuvarszervezés
– Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal
– Alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása
– Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
– Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja
– Díjkalkulációk készítése

Elvárások
– Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
– Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
– Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is

– Szállítmányozói-fuvarszervezői gyakorlat, jellemzően közúti FTL és/vagy LTL
– További idegennyelv ismerete

Amit ajánlunk
– Versenyképes bérezés
– Juttatási csomag
– Stabil vállalati háttér
– Bejelentett munkaviszony
– Szakmai támogatás
– Folyamatos fejlődési lehetőség
– Szolgálati lakás biztosítása Hamburgban
– Utazási költségek támogatása
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1139 Budapest