• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Programozó, Fejlesztő

Montana Tudásmenedzsment Kft.

A MONTANA full-stack kompetenciákkal rendelkező vezető fejlesztőt keres, fejlesztői csapata élére.

Feladatok
– A MONTANA gépi tanulást, természetesnyelv-feldolgozást is támogató szoftverinfrastruktúra fejlesztésének vezetése
– Fejlesztő csapat (7+ fő) technológiai és szakmai irányítása.
– Részvétel az üzletág termékfejlesztési folyamatainak alakításában az üzleti igényeknek megfelelően
– Részvétel a projektek tervezésében a fejlesztői feladatok definiálásával és a feladatokhoz szükséges kompetenciák és az erőforrásigény meghatározásával, valamint a teljes fejlesztési folyamat koordinálása a tervezéstől kezdve, a minőségi kód fejlesztésén és tesztelésén keresztül, a dokumentálásig
– Részvétel a full-stack fejlesztési feladatok elvégzésében.

Elvárások
– Full-stack fejlesztő vagy (Kotlin vagy Java és Spring, valamint TypeScript és Vue3)

– Rendelkezel vezető fejlesztői tapasztalattal, meg tudsz hozni technológiai döntéseket megfelelő előkészítést és egyeztetést követően
– Van tapasztalatod a következő technológiákkal:Elasticsearch, Python, Docker, CI/CD megoldások (GitHub Actions, SonarCloud, Terraform), Cloud-based platformok (Digital Ocean, AWS)

Amit ajánlunk
– Versenyképes juttatási csomag
– Hibrid munkavégzés, heti két nap home-office
– Iroda a Móricz Zs. közelében
– Stabil hátterű, tőkeerős cégcsoport
– Céges Udemy előfizetés
– Heti csocsóranglista, havi egy sörözés
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1111 Budapest