• Teljes munkaidő
  • Mosonmagyaróvár
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Autószerelő, Szervizes

Dubnicz Szerviz Kft.

Folyamatosan innováló autószerviz, 30 év autójavításban szerzett tapasztalattal mosonmagyaróvári telephelyre szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséggel, fix műszakbeosztásba, hosszú távú együttműködési céllal keres új kollégát! Bérezés teljesítményalapú bónusszal, alapfizetésen felüli juttatásokkal.

Feladatok
– Gépjárművek szerkezeti egységeinek szerelése, javítása és karbantartása
– Gépjármű időszakos szervizelése
– Jármű felkészítése környezetvédelmi ellenőrző vizsgálatra, műszeres mérések végzése
– Hibaelhárítás diagnosztikai berendezésekkel

Elvárások
– Precíz, pontos munkavégzés
– Megbízhatóság
– Műszaki beállítottság
– Gépjárművek szerelésében szerzett tapasztalat
– Csapatban való munkavégzés
– B kategóriás jogosítvány
– Fejlődésre való igény
– Lojalitás

Előnyök
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
– Bejelentett munkaviszony
– Változatos munkavégzés
– Stabil vállalati háttér
– Legmodernebb technológia
– Utazási támogatás
– Versenyképes juttatási csomag
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 9200 Mosonmagyaróvár