• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Tesztelő, Tesztmérnök

ALZAMO Zrt.

Az Alzamo csapatába keresünk új munkatársat Test Analyst pozícióba!

A 2019-ben Budapesten alapított Alzamo a globális life sciences, távközlési, valamint banki és biztosítási iparágak digitális átalakulását segíti.

Mély iparági ismereteikkel, élvonalbeli technológiai szakértelmükkel és a hosszú távú ügyfélsikerre való összpontosításukkal új szemléletet visznek a tanácsadásba, ezekben a szigorúan szabályozott üzletágakban.

Feladatok
– Szoftvertermékek manuális és automatizált tesztelése
– Teszttervek, tesztesetek és tesztforgatókönyvek kidolgozása, dokumentálása és végrehajtása
– Hibák azonosítása és dokumentálása, valamint a fejlesztőcsapatokkal való együttműködés a hibák, problémák megoldásának biztosítása érdekében
– Folyamatos egyeztetés a fejlesztőkkel és üzleti elemzőkkel, rendszerszakértőkkel a a tesztelési igények megértése érdekében
– Projektmenedzserek és termékmenedzserek szoros támogatása annak biztosítása érdekében, hogy a szoftvertermékek időben elkészüljenek és megfeleljenek az ügyfelek elvárásainak
– Rendszeres információnyújtás a szoftvertesztelések és rögzített hibák státuszairól

Elvárások
– Legalább 2 éves releváns tapasztalat szoftvertesztelés és minőségbiztosítás területén
– Gyakorlati tapasztalat a hagyományos vagy agilis szoftvertesztelési gyakorlatokban
– Egy vagy több tesztmenedzsment/ticketing rendszer ismerete (Jira, Azure DevOps, QC)
– Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség
– Erős analitikus és problémamegoldó készség
– Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
– Nagyfokú figyelmesség az apró részletekre

– Telco, banki, biztosítási, közüzemi vagy gyógyszeripari projektekben szerzett tapasztalat
– BA diploma informatikai, szoftvermérnöki vagy hasonló releváns területen
– Migrációban, API és SQL tesztelésben szerzett tapasztalat
– ISTQB tanúsítvány
– Tapasztalat az automatizálás, a teljesítmény és/vagy a technikai tesztelés területein

Amit ajánlunk
– Átlagon felüli juttatási csomag
– Hibrid munkavégzés (heti 3 nap HO betanulást követően)
– Nemzetközi munkalehetőségek utazással egybekötve
– Modern iroda központi lokációban
– Egyszeri home office támogatás eszközök beszerzéséhez
– Minden évben szakmai képzések biztosítása
– Ajánlási bónusz
– Extra szabadnap a születésnapodon
– Céges laptop, telefon és előfizetés
– Harapnivalók és italok az irodában
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1053 Budapest