• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Irodavezető

Viterra Hungary Kft.

Magyarországon a három tagból álló Viterra magyarországi cégcsoport a gabonafélék, olajos magvak, növényolajok és állati takarmány-alapanyagok kereskedelmének és logisztikájának egyik legfontosabb szereplője, emellett gyártási és raktározási tevékenységet is folytat. A magyar piacon 1996 óta jelen lévő Viterra Hungary Kft. fő tevékenysége a termények, takarmány-alapanyagok és növényolajok kereskedelme. A Viterra magyarországi cégcsoport kereskedelmi tevékenysége megbízható hátteret biztosít a magyar termelők és gazdák számára. A Viterra segítségével a magyar termelők terményei a világ legtávolabbi tájaira is eljuthatnak és megjelenhetnek a világpiacon.

Feladatok
– Adminisztrációs csoport vezetése
– Folyamatok felülvizsgálata és javítása
– Utalások, számlák pontos kifizetésének felügyelete
– Riportok előkészítése
– IFRS alapú havi zárásban való részvétel

Elvárások
– Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
– Csoportvezetésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
– Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Erős analítikai és jó problémamegoldó képesség
– Prezentálásban szerzett tapasztalat

Előnyök
– IFRS ismeret

Amit ajánlunk
– Versenyképes bérezés
– Béren kívüli juttatások
– Folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1138 Budapest