• Teljes munkaidő
  • Foktő
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Folyamatmérnök

Viterra Hungary Kft.

Magyarországon a három tagból álló Viterra magyarországi cégcsoport a gabonafélék, olajos magvak, növényolajok és állati takarmány-alapanyagok kereskedelmének és logisztikájának egyik legfontosabb szereplője, emellett gyártási és raktározási tevékenységet is folytat. A magyar piacon 1996 óta jelen lévő Viterra Hungary Kft. fő tevékenysége a termények, takarmány-alapanyagok és növényolajok kereskedelme. A Viterra magyarországi cégcsoport kereskedelmi tevékenysége megbízható hátteret biztosít a magyar termelők és gazdák számára. A Viterra segítségével a magyar termelők terményei a világ legtávolabbi tájaira is eljuthatnak és megjelenhetnek a világpiacon.

Feladatok
– Gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák fejlesztése
– Termelési hatékonyságot növelő projektek bevezetése illetve azok gazdasági elemzése
– A veszteségek és a hatékonysági hiányosságok azonosítása, elemzése és akciók meghatározása
– A termelés folyamatos optimalizálása a hatékonyság, gazdaságosság és a minőségi mutatók javítása érdekében
– Teljesítménymutatók kidolgozása és az előrehaladás nyomon követése
– Együttműködés a termelési részlegekkel
– Fejlesztési projektek önálló megtervezése és vezetése

Elvárások
– Minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
– Felsőfokú szakirányú végzetség végzettség (Vegyészmérnök, Vegyipari Gépész, Gépészmérnök, Élelmiszeripari gépészmérnök, Élelmiszeripari mérnök)
– Ms Office erős ismerete
– Adatelemzési tapasztalat
– Aktív középfokú angol nyelvtudás
– B kategóriás jogosítvány
– Projektvezetésben szerzett tapasztalat előny

Amit ajánlunk
– Versenyképes bérezés
– Biztos háttérrel rendelkező, családias munkahely
– Tiszta munkakörnyezet, modern eszközökkel
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 6331 Foktő